Paykwik Satın Al ile Güvenli Alışveriş İmkanı Sadece İDA KART A.Ş’de Sizlerle beraber en güncel fiyatlarla karşınızdayız .

Paykwik Sistemi Nasıl Uygulanıyor ?

Paykwik almak oldukça kolay bir sistemdir. 

1.Adım: Bir Paykwik bütçesi edinmek Paranızı online kullanmaya başlamak için bir Paykwik bütçesine ihtiyacınız vardır. Her bütçe, sizin kullanmak istediğiniz değer miktarındadır- ekstra ücret yoktur. Yani 80 liralık bir Paykwik bütçesi istiyorsanız, o miktarda bir Paykwik bütçesine sahip olursunuz.

 2.Adım: Nerede Kullanılacağına Karar Vermek Paykwiik A.Ş bütçesi farklı şekillerde kullanılabilir. Bu bütçe, Paykwik?ın kabul edildiği binlerce sitedeki ürünleri veya hizmetleri online satın almak amacıyla kullanılabilir. Ya da Visa’ın geçerli olduğu her yerde para harcamak için en tercih ettiğiniz e-hesabınız veya ön ödemeli kartınıza para aktarmak için kullanılabilir. Ayrıca Paykwik bütçenizden istediğiniz miktarı deniz aşırı ailelerinize ve arkadaşlarınıza bile gönderebilirsiniz. 

3.Adım: Bütçeyi Kullanmak Paykwik Satın Al Paykwik kartınızı bizden aldıktan sonra nerede kullanmak istediğinize karar verdikten sonra, şimdi ödeme sayfasını ziyaret edip, ödeme şekilleri kısmından Paykwik seçeneğini seçmeniz gerekmektedir sadece bu kadar basit bir işlem olucaktır .

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir