Bozum İşlemleri

BOZDURMA
İDA KART A.Ş Resmi Bozdurma Kuruluşu Sizin İçin Çalışıyor

Paykasa Paykwik Bozum İşlemleri

İDA Kart A.Ş olarak siz değerli müşterilerimizin talep ve önerilerine dikkat ediyoruz. Firmamız siz değerli müşterileri için yüksek kur ve güvenli işlemler misyonu ile hareket etmekte ve bu alanda faaliyetlerini devam ettirmektedir.Tüm müşteri temsilcilerimizden güncel kur’u öğrenip dilediğiniz gibi bozdurma işlemi yapabilirsiniz en az zararlı bir şekilde güvenli yüksek Bozdurma işlemleri firmamız tarafından kurumsal olarak gerçekleşmektedir.

Yapılan her işlemde firmamızın yönetim kurulu denetleme ve kontrol yapmaktadır. PAYKASA VE PAYKWİK bozdurma işlemlerinizde zararınızı en az seviyeye getirerek sizlerin kazançlı çıkmasını sağlıyoruz. Firmamız kurumsal bir yapıda olduğu için Paykasa Paykwik Bozum İşlemleri banka havalesinde kesinti ve işlem ücretlerini size yansıtmamaktadır.

Paykasa Bozum İşlemi Nasıl Yapılır

Bu işlemi sitemizde güvenle yapabilirsiniz. Önce sitemizdeki canlı destek bölümüne bağlanmalı ve sizden istedikleri ad, telefon, e posta bilgilerinizi vermelisiniz. Daha sonra mesaj bölümüne bozum işlemi talebinizi yazmalısınız. Sizden istenen 16 haneli kart kodunuzu ve hesap numaranızı vermelisiniz. İşleminizin tamamlanması için sitenin bir miktar süreye ihtiyacı vardır. Bu süre dolduğu an hesabınızda parayı görebilirsiniz. İşlem süresi her hangi bir nedenden dolayı kesinlikle uzamaz ve kullanıcıların beklemesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Sizler de bozum işlemlerini bizim sitemizden hiçbir güvenlik açığı olmadan, en yüksek kurlardan yapabilirsiniz. Profesyonel kadromuz size hizmet vermek için beklemektedir.